Razer, Çin’de yeni oyun kulaklığını tanıttı

Razer, BlackShark V2 HyperSpeed kulaklığının yeni beyaz rengini Çin pazarında tanıttı. Bu model, orijinal siyah versiyonunun özelliklerini ve teknik özelliklerini koruyor. Kulaklık geçtiğimiz yıl Eylül ayında piyasaya sürülmüştü ve BlackShark V2 Pro (2023) modelinin bir alt kademesinde konumlandırılmıştı.

Yeni beyaz versiyon, 999 yuan (yaklaşık 138 dolar) fiyat etiketiyle üçlü bağlantı özelliğine vurgu yapıyor. Bluetooth, 2.4G kablosuz modları ve USB bağlantısı aracılığıyla birden fazla platform arasında sorunsuz entegrasyon sunarak bilgisayarlar, oyun konsolları ve mobil cihazlar dahil geniş bir cihaz yelpazesiyle uyumluluğu garanti ediyor.

Yaklaşık 280 gram ağırlığında olan kulaklık, performanstan ödün vermeden rahat bir kullanım vaat ediyor. Razer’ın HyperClear teknolojisiyle donatılmış geniş bant mikrofonu sayesinde kristal netliğinde iletişim sağlarken, TriForce 50mm titanyum kaplı sürücüler tüm frekanslarda üstün ses kalitesi sunmak üzere tasarlanmış.

Razer, Çin’de yeni oyun kulaklığını tanıttı

BlackShark V2 HyperSpeed, 70 saate kadar pil ömrü ile uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır. Razer’ın HyperSpeed Kablosuz teknolojisi, düşük gecikmeli, yüksek performanslı ses için destek sunuyor. Ayrıca, yalnızca Windows 10 64-bit (veya daha yüksek) üzerinde kullanılabilen THX Spatial Audio ile sürükleyici 7.1 çevresel ses deneyimi sunuyor.

Teknik özellikler arasında 12 Hz28 kHz frekans tepkisi, 32 Ω empedans ve 1 kHz’de HATS tarafından 100 dBSPL / mW hassasiyet bulunuyor. Kulaklık, özelleştirilmiş dinamik 50 mm sürücüler kullanıyor ve uzun süreli kullanımda gürültü izolasyonunu ve konforu artıran nefes alabilen hafıza köpüğünden yapılmış oval kulak yastıklarına sahip.

Mikrofon, net ve kesin ses yakalama sağlayan 100 Hz10 kHz frekans tepkisine sahip yönlü bir alım desenine sahip. Kulaklığın kontrolleri arasında ses ayarlama düğmesi, mikrofonu sessize alma/açma anahtarı ve kolay mod değişimi için bir Razer SmartSwitch düğmesi bulunuyor.

Razer BlackShark V2 HyperSpeed, hafif tasarımı, yumuşak, gürültü izole eden hafıza köpüğü kulak yastıkları ile uzun oyun oturumları sırasında konfor sunarak, doğru ses konumlandırması ve net oyun içi iletişim arayan oyunculara hitap ediyor. Profesyoneller için üretilmiş, oyun takımları tarafından onaylanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x